Dosiahnite viac
s komplexnými riešeniami
SG AUTO

Špecializujeme sa na obchodovanie s vozidlami
pre B2B segment

Či už ste menší alebo väčší predajca alebo díler, naša ponuka je prispôsobená vašim potrebám a očakávaniam. Sme hrdí na naše skúsenosti a odbornosť v tomto odvetví, vďaka ktorým vám vieme garantovať kvalitné služby a profesionálny prístup.

Nadštandardné služby
pre obchodných partnerov

  • Špecializujeme sa na nákup a predaj vozidiel z a do krajín západnej Európy, predovšetkým do Švajčiarska, Belgicka, Holandska, Francúzska, Talianska, Nemecka či Rakúska. S našimi znalosťami a kontakmi v tomto regióne vám môžeme poskytnúť kompletné poradenstvo a podporu pri medzinárodnom obchode. Bez ohľadu na to, či ide o jedno vozidlo alebo väčšie množstvo, sme tu, aby sme vám pomohli uskutočniť obchod bez problémov a efektívne. K vozidlám poskytujeme služby registrácie aj poistenia, vieme vám pomôcť zabezpečiť CoC dokumenty a samozrejmosťou sú tiež prepravné služby poskytované prostredníctvom našich dlhoročných overených partnerov.
 

Budujeme dlhodobé vzťahy s dodávateľmi aj odberateľmi a  vytvárame priestor, v ktorom skutočné hodnoty majú prednosť pred rýchlym ziskom

 

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre obchodovanie s vozidlami v segmente B2B alebo potrebujete pomoc s predajom vozidiel do krajín západnej Európy ale i do celého sveta, SG AUTO je vašou prvou voľbou.

Kontaktujte nás ešte dnes